Tule trenni!

Privaatsuspoliitika

Prana OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev Privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

Prana OÜ jätab endale õiguse vajadusel Privaatsuspoliitikat (edaspidi privaatsuspoliitika) muuta.

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS?

Me kogume Teie poolt sisestatud andmeid kui Te tellite näiteks uudiskirja.

Prana OÜ kogub kliendi kontaktandmeid ja personaalseid andmeid vastavalt koostöö vajadusele, selleks, et jälgida tegevuste tulemusi. Isiklikke lugusid avalikustatakse ainult kliendi nõusolekul ja kajastades vaid kliendi eesnimi ning perekonnanime esitäht.

Nagu paljude teiste veebilehtede puhul, salvestab fitprana.com Teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsiseid” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejat fitprana.com serveris end automaatselt identifitseerida. Soovikorral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid sellega seoses võib teatud aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega.

KUIDAS ME KASUTAME VEEBILEHEL KOGUTUD ANDMEID?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele, võib fitprana.com sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

Prana OÜ võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Prana OÜ’le teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on Prana OÜ partnerid, kelle ülesanneteks on ürituste läbiviimine, teenuste tugi, veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus.

KASUTAJA ÕIGUSED

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teist hoiame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

TURVALISUS

Prana OÜ omab vajalikke meetmeid, et kaitsta kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal nõustute, et Prana OÜ ei ole vastutav mis tahes “varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.

VÄLISED LINGID

Fitprana.com võib kasutada linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te vajutate mõnele sellisele lingile suunatakse Teid fitprana.com lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Prana OÜ kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Kasutades fitprana.com veebilehte, nõustute Prana OÜ privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie veebilehte kasutada. Prana OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

Prana OÜ privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv veebilehe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

KONTAKTANDMED

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-postiaadressil info@fitprana.com

Soovime Teile tervislikku eluviisi!

Prana OÜ