Tule trenni!

Tere, mina olen Ketlin!

Olen tegutsenud treeneri ja toitumisnõustajana alates aastast 2013.

Ma olen läbi elanud erinevaid toitumishäireid ja sügava depressiooni. Täpsmalt saad kuulda minu kogemustest siit

Sellest välja rabeledes aga olen jooksnud kolm täispikka maratoni ja võistelnud kulturismi- ja fitnessi karikavõistlusel.

Tänaseks on mu tervis ja keha heal tasemel, ma olen õnnelik ja armastan ennast ning oma elu.

Nüüd soovin ma oma kogemusi ja õppetunde jagada, et ka sina saaksid saavutada sellise õnnetunde ja rahulolu enda ja oma elu üle!

Minu sertifikaadid

Rahvusvaheline personaaltreeneri litsents (Gluckerkolleg)

Rahvusvaheline elutreeneri litsents (Certified Coaches Alliance)

Riiklik, jõusaali treeneri litsents uuendamisel (EKFL)

Minu võidud

Teen kõike kire ja täie pühendumusega. Seetõttu on minu saavutused, mida üles loetleda, lihtsalt tõestuseks sellele, mis muutused minu sees igapäeva töö tulemusena käivad.

Selle kõik olen saavutanud enda õpetusi ja kogutud õppetunde järgides. Panustan igapäevaselt enda keha ja meele tervisesse, pidades silmas ikka kolme T-d: toitumine, treeningud ja teostusvõime.

Lisaks konkreetsetele võitudele olen ka uhke, et olen läbinud kolm täispikka jooksumaratoni – minu jooksja eluetapp oli ka üsna karm eneseületus! Olen väga tänulik kõigi kogemuste ja õppetundide eest ning kõigile inimestele, kes on mind mu teekonnal suunanud ja juhendanud. Tänu sellele kõigele, mis ma olen läbinud, saangi olla just see, kes ma olen täna. Ma olen nii rahul ja õnnelik!

Siit ainult edasi muidugi! Õpime kogu elu.

Riga Pearl 2020,

Womens’ Wellness,

1st place

Photo: Alex Leschinsky

Valio Profeel Cup 2020,

Tallinn,

Wellness, naised,

2. koht

Foto: Tago Kalbri

Lõuna-Eesti lahtised

karikavõistlused 2020, Tartu,

Wellness naised,

2. koht

Foto: Artjom Fraiman

Eesti Meistrivõistlused

Kulturismis ja fitnessis 2020,

Pärnu, Wellness naised,

1.koht!!!

Foto: Artjom Fraiman

Eesti Meistrivõistlused

Kulturismis ja fitnessis 2021,

Tallinn, Wellness naised,

1.koht

Foto: Dmitri Delmar

Minu väärtused

“Tervis ei ole üksnes haiguse või puude puudumine, vaid täieliku füüsilise, vaimse ja sotsiaalse heaolu seisund. (Maailma Terviseorganisatsioon)”

Olen jõudnud selgusele, et saavutada hea füüsiline vorm ja rahulolu endaga, on toitumine ja treening vaid jäämäe tipp – jäämäe suurem osa aga on mõtteviis ja eluhoiakud.

Kuna seda osa teised ei näe ning see pole kvantitatiivselt mõõdetav, siis paljud kahjuks jäävadki vaid selle pinnapealse osa juurde. Rassivad nii, et “sussid jalas viltu” (nagu üks armas neiu ütleb), kuid rahuloluni ei jõuta.

Ma olen samuti kogenud parasjagu konarusi, teekond algas enda vihkamisega, teepeal kohtasin erinevaid kukkumisi ja tõuse – söömishäired ja depressioon – kuid mul oli jõudu tõusta, õppida.

Olen südamepõhjani tänulik kõigi õppetundide ja kogemuste eest! Sest tänu sellele olen ma just see, kes ma täna olen ja tänu sellele saan ma aidata teisi.

Ma ei õpeta midagi, mida ma pole ise kogenud.

Ja ma olen valmis jagama kõike, mis mul on – minu pagas on suur – et aidata sinul jõuda oma rahuloluni kergema vaevaga!

Vaid terve vaimuga on võimalik terve keha ja õnnelik meel!

Kogu tervise ja heaolu osas on toitumsel ja treeningul ülitähtis roll, ent see on vaid jäämäe tipp. Jäämäe suurem osa aga on hoiakud ja mõtteviis.

Kiires elutempos ei viitsita tihtipeale sellesse süveneda ning kantakse suure koormaga enda õlul stressi, surutakse maha iseenda vajadusi ja väärtusi. Kas sa oled sisimas tegelikult rahulik ja õnnelik enda ja oma elu üle?

Tegelikult algab kogu tervis just sellest. Esmalt õppida armastama ennast – tingimusteta – seejärel hakkab su keha tööle nii nagu sa soovid, seejärel hakkavad sinu ümbritsevad inimesed sind väärtustama, seejärel hakkavad head asjad sinuni jõudma.

Töövormina kasutan coachimist. Sellele pole head eestikeelset vastet, seetõttu olen andnud nime arenguvestlus. Kuna ma olen loonud täiesti ainulaadse, efektiivse mudeli selleks töövormiks, nimetame seda Fit Prana arenguvestluseks.

Kas oled teadlik, et kõik, mida me teeme, on ajendatud emotsioonidest? Vaieldamatult kõik. Seega me alustame sellest, et leida, kus sa oled omadega praegu ning milliseid emotsioone soovid ideaalis saada. Ja sealt hakkab joonistuma tegevusplaan ning erinevad tehnikad, mis hoiavad sind kursil.

Kõigile, kes soovivad muutust JA on valmis selle nimel mugavustsoonist välja astuma.

Edasine on juba minu juhendada. 

Arenguvestlus sisaldab

vision

Hetkeolukorra kaardistamine

notebook

Eesmärgid

presenter

Tegevusplaan

solution

Harjutused

smile

Emotsionaalne tugi

Hoiakud ja uskumused
Armasta ennast
Emotsionaalne intelligentsus

Kuidas see sind aitab?

Armasta ennast – alles siis, kui sa armastad ennast, saavad ka teised sind armastada

Hoiakud ja uskumused – Hoiakud ja uskumused määravad selle, kuidas me mingis olukorras käitume. Leides üles need, mis tegelikult sind ei teeni, saad muuta oma rahulolu paremaks.

Emotsionaalne intelligentsus – see, kuidas sa suudad enda emotsioone – ehk tegelikult mõtteviisi – hallata erinevates olukordades, määrab sinu üldise enesetunde, tervise je elu kvaliteedi.

Eesmärgid

in-love

Enese aksepteerimine

stress

Madalam stressitase

development

Edukaks efektiivsemalt

heartbeat

Paremad suhted

Väike teeviit

45
Kord
 • Hetkeolukorra kaardistamine
 • Eesmärgi seadmine
 • Takistuste tuvastamine
 • Sinu tegevuse leidmine
 •  

Kvaliteetsem mina

40
Nädal
 • Hetkeolukorra kaardistamine
 • Eesmärgi seadmine
 • "Silla" ehitamine
 • Pidev toetus
 • Harjutused energia tõstmiseks

Edukaks efektiivsemalt

Gruppidele
Hind kokkuleppel
 • Distsipliini kasvatamise mudel
 • Motivatsiooni leidmise spikker
 • Emotsioonide säästmise harjutused

Kindlusta oma tegevuste järjepidevus

Paljudel, kes on treeningute ja/või toitumise muutmisega algust teinud, ei suuda kahjuks selle rutiini juurde püsima jääda. Iga algus ongi raske, iga muutus on raske. Küll aga on selge, et tulemused ilmnevad vaid siis, kui oled oma tegevustes järjepidev. Inimloomus toimib aga tihtilugu nii, et kui puudub järelvalve, siis on lihtne libastuda. Selle jaoks on käesolev programm “päevaküsimused”.

Päevaküsimuste idee on inspireeritud Marshall Goldsmithi raamatust “Päästikud”. Meetodi põhiline efekt on alateadvuse ümber-programmeerimine selliselt, et sinu soovitud harjumused muutuvad sulle loomulikuks.

Programm päevaküsimused treenib sinu järjepidevust: sul on olemas meeldetuletused, järelvalve ja lisaks kord nädalas arenguvestlus (coachimine) treeneriga.

KELLELE: neile, kes soovivad oma elus teatud harjumusi muuta, kuid ei suuda seda järjepidevalt teha. Ükskõik, kas tegu on treeningute, toitumise või mõne muu käitumisharjumusega. Kui sa tunned end igapäevaselt oma kehas ebamugavalt, siis ongi märk sellest, et midagi on vaja muuta. Võta ühendust!

MIS JUHTUB, KUI MA SEDA PROGRAMMI EI VÕTA: siis jätkad sa selliselt, nagu oled seni oma elu elanud. See otsus on sul ilmselt sellest, et oled kõigega niigi rahul ning see on ju suurepärane!

MIKS MA PEAKSIN SELLE PROGRAMMI VÕTMA: sul on imeline võimalus näha, milliseid tulemusi saad saavutada siis, kui sa nüüd oma teadmisi-oskusi järjepidevalt rakendad. Juba kuu ajaga suudad sa tõsta oma elukvaliteeti! See omakorda annab eduelamuse ning samuti tõstavad saavutatud tulemused enesekindlust ja sealt edasi on järjest lihtsam minna.

KUI PALJU MA PEAN SELLEKS ANDMA: ajakulu kaasneb sellega vaid ca 5 minutit päevas iseseisvaks tööks ja 30 minutit nädalas arenguvestluseks. Lisaks oleneb, milliste harjumuste muutmisega meil tegeleda tuleb.

KUIDAS SEE VÄLJA NÄEB: alustuseks peame personaalse vestluse, mille käigus tuvastame sinu eesmärgiks vajalikud parendused sinu harjumuste osas. Seejärel vormistame kindlate reeglite kohaselt päevaküsimused ja seadistame nende vastamise süsteemi. Edasi hakkad sa igapäevaselt neile küsimustele teatud viisil vastama, mis on sinu treenerile nähtav. Kord nädalas peame arenguvestluse, kus analüüsime möödunud nädala kulgu ja planeerime sellest lähtuvalt eesolevat nädalat.

Samm 1

Tuvastame koos, mis hajumused vajavad muutmist.

Samm 2

Seadistame päevaküsimuste süsteemi

Samm 3

Analüüsime harjumuste muutumist ja vajadusel täiendame plaani.

Programm sisaldab

notebook

Eesmärgi leidmine

solution

Muudatuste kaardistamine

support

Pidev järelvalve, julgustamine

development

Eneseanalüüs

smile

Suunised efektiivsemaks tegevuseks

Parendus-kohtade leidmine
Järjepidevus ja järelvalve
Tulemuste analüüs

Kuidas see sind aitab?

 • Saad selgust, mis on need harjumused, mis takistavad sinu elukvaliteeti
 • Meeldetuletused vajalike tegevuste tegemiseks
 • Järelvalve tegevuste täitmisel
 • Arenguvestlused tegevuste sisu analüüsiks, mille käigus saad ka selgust, mis ja miks vaja teisiti teha
 • Saad selgust, kuidas saad muuta oma igapäevaste tegevustega oma elukvaliteeti mõnusamaks

Esimene kuu

60
Month
 • Parenduskohtade leidmine
 • Meeldetuletused
 • Järelvalve
 • Tegevuste analüüs
 • 50% raha tagastuse garantii*

Teine kuu

54
Month
 • Tulemuste kaudu sügavam tegevuste analüüs
 • Meeldetuletused
 • Järelvalve
 • Arenguvestlused

* Kui oled läbinud esimese kuu ning omalt poolt kõiki reegleid järginud, laieneb sulle 50% ulatuses rahatagastuse garantii. See on lisamotivatsiooniks korralikult töösse pühenduda ning teisalt saad hinnata, mis oli sinu jaoks selle kogemuse väärtus.

Hakkame pihta!

Oled sa valmis muutma oma elustiili tervislikumaks ja kvaliteetsemaks?

Broneeri konsultatsioon ja alustame koos!